Ukážu vám moje špíčky :-)
21. 04. 2011

Připíjím na zdraví novinářům :-)

Zrovna včera jsem si říkala, že už se o mě dlouho nikde neobjevila žádná zpráva, to se ovšem změnilo hned dnes, kdy jsem mailem dostala avízo, že jeden bulvární deník o mě napsal " milý" článek o tom, že nejsem v kondici, že ztrácím svou sexy postavu a k tomu přidal pár fotografií z benefičního koncertu Nadace Nova CHCEME ŽÍT S VÁMI. To, že nejsem v kondici odmítám - novináři totiž neřeší mojí hlasovou kondidi nýbrž břišní( dobře znám své datum narození, takže se kvůli tomu nehroutím, a taky vím,že i photoshop umí udělat zázraky naopak).Jediné,co přiznávám je nevhodnost oblečení na jeviště. Doma před zrdcadlem jsem nikoho nerozteskávala ani nikomu nic v podřepu nepodepisovala, takže to vypadalo v pohodě! 

Co mě ale trochu mrzí, že bulvární novináři neřeší, že všichni, co jsme tam byli, jsme tam byli zadarmo abychom dětem s různým postižením udělali radost. Docela by mě zajímalo, kdo z novinářů udělal v poslední době někomu radost jen tak. No mě ten článek radost neudělal,ale chápu že pomlouvání, špehování a rozvrácení rodin je jejich práce - z toho by musel být každý frustrován :-). 

Pokud se chcete přesvědčit jestli mám takové špeky, jaké jsou na těch fotkách a jestli jsem či nejsem v kondici či ztácím svou "sexy" postavu, přijďte na některé mé vystoupení a možná ty špíčky zahlédnete :-)

Vaše Heidi





Zpět
aktualityterminyheidiaktivityrepertoardiskografievideofotkydoporucujikontakt